CREATIVE

küresel bakış açısı

 geleceği tahmin etmenin en iyi yolu ona etki etmektir;bu bakış açısıyla yöntemleri belirlerken;doğru stratejik projeksiyonla hareket ederek ürününüzü etkin pazar analizinin ardından optimum zamanlamayla doğru kitleye ulaştırarak beraberce kurguladığımız kampanyayı başarıya ulaştırıyoruz.

Göz alıcı lansmanlar

Ürününüzü parlatın.

1. Performans odaklı: Başarılı bir ürün lansman planlaması net, ölçülebilir ve aksiyonel bir tanıtım sürecini içermeli. Sonuç; genel olarak organizasyon neticesinde elde edilmek istenen ölçülebilir neticeye odaklı olmalıdır.Organizasyonu tertip eden kuruluş süreç sonunda başarısını istatistiki olarak değerlendirebilmelidir.

2.Performans ve ticari faydayanın yanısıra sürecin eğitici boyutunun da doğru ele alınması gereklidir.Hizmet alan taraf ürün lansman süreci boyunca bütün personelinin ürün detayları ile alakalı bilgilendirilmesine dönük basılı ve görsel medya elemanları ile donatılır.

3.Başlıklara ayırmak: Birçok ürün lansman programının komplike ve farklı iş dallarına ait oluşu,içeriğin başlıklar halinde ele alınması zaruretini ortaya çıkartır.Marka algısını konumlandırma süreci ilgili başlıklar etrafında örgülenirken marka temsilcileri ve müşterimizin çalışanları arasında da oryantasyon ileri düzeyde amaçlanarak gerçekleştirilir.

4. Süreci aşamalar halinde ele almak: Ağırlıklı olarak birçok ürün lansman programı veya münferit tanıtım süreçlerini ana başlıklar çerçevesinde ele almaktayız."lansman öncesi,lansman ve lansman sonrası.Lansman öncesi materyeller;ürün bilgisi,rekabet halinde olunacak firmalara dair bilgi  ve tanıtıcı konsept içermektedir,

FARK EDİLİN,HATIRLANMAK İÇİN KOŞUN!

yoğun trafik noktaları,popüler ana arter,bağlantı yollarında ve yaya sirklasyonun yoğun olduğu bulvarlarda bulunmaktadır.Bilboardlar yayalar ve araçlara dönük geniş reklam alanları sunarlar.Genelde kalıcı ve dikkat çekici görsel ve sloganlar ile hedeflenen pazar alanlarında yüksek hatırlanma seviyelerine sahiptirler.

Büyük boyutta tasarlanmış bilboardlar sadece görünürlükleri ve konumları ile değil kreatif tasarımları ve 3d uzantı efektleri ile de oluşturulmak istenen tesiri elde etmeniz için size yardımcı olabilir.

 

fil.media olarak şehrin en yoğun yerlerinde,hedef kitlenize en verimli şekilde etki edeceğiniz iletişim noktasında hazır görsellerinizi veya kreatif içerik ekibimizin oluşturacağı bilboardlarla outdoor reklam çöüm ortağınız oluyoruz.

farkındalık
yaratın!
1

Daha fazla fil.media servisi için lütfen aşağıdaki butonlardan birisine tıklayınız.

satışları
artırın

20.7.2017

Global Testing

Uluslararası TOEFL,TOEIC,GRE testleti imtiyaz sahibi GLOBAL TESTING aramıza katıldı.

21.6.2017

Gül Yapı

Türkiye genelinde başarılı projelere imza atan Gül Yapı aramıza katıldı.

1 / 1

Please reload

İleri mühendislikle tanışın!

1. Aylık raporlama: Anlık verileri verimli tablolara dönüştürerek işleyen,değerleme ekibimiz işinizi geliştirmek adına size istatistikler ve raporlama sunar.

2. Verimli maliyet : Üst düzey hizmeti makul fiyatlarla alacaksınız ve analitik değerlendirmemiz sonrasında yeni bir medya planlama programı için teklif alacaksınız.

.

3.Ciro etkisi : Doğru medya planlamanın işletmenize getireceği yeni dinamiklerle cironuzun buna paralel olarak nisbi karlılığınızın arttığını gözlemleyeceksiniz.60 günlük gözlemimiz neticesinde tavsiye edeceğimiz medya planlama programı kapsamında aylık raporlama ile ürün satışlarınızın arttığını ve anketleme ile hedef kitle çerçevesinde marka bilinirliğinizin maksimize olduğunu göreceksiniz. 

444 9 535