SERVİSLER            MEDYA              HAKKINDA

kreatif

filmedya,logo tasarımı,reklam ajansı
"dönüşüme etki eder,amaçlanan fonksiyonu aktive eder."
Etkileyici WEB siteleri
 
  • hosting linux/w

  • dizayn,konsept ve senaryo

  • seo/sem optimizasyon

  • online mağaza & yönetimi

  • raporlama ve geri dönüşler

  • satış kanalları,ödeme kanalları entegrasyonu

 

Eğer bir web siteniz yoksa,işinize dair ciddi fırsatlar kaçırıyorsunuz demektir.Bir web sitesi başlıbaşına işinizi büyütmek adına kullanılabilir. Bir işletme sahibi olarak,tüketicilerinizin nerede olduğunu bilmeniz gerekir .Web sitesi doğru kurgulanmamış bir işletmede,ne tüketiciler tam olarak işinizin içeriğini bilir, ne de size ulaşma imkanına sahip olur? Bir mağazacılık web sitesi olan işletmenin diğer bazı faydaları nelerdir? Uygun maliyetli olması, mağaza imalatı ve dekorasyonundan muaf olmak,ek personel,bakım maliyetleri ve hırsızlık vs gibi risklerden muaf olmak vs gibidir. Stratejik olarak geliştirilmiş bir web mağazası doğru seo optimizazyonu ve internet reklamları ile desteklenirse muazzam bir ticaret hacmine ulaşabilir. 

medya planlama,dijital reklam,filmedya
 
banner,spoiler

Banner tasarımları,flash,HTML5 ve interaktif responsive bannerlar olmak üzere kampanya sayfanıza insanları yönlendirmek üzere kullanılacak tüm bannerlar kreatif departmanda tasarlanmaktadır.

banner tasarımı,filmedya,html5 banner
 
Sosyal Medya Kreatifleri

İlgili sosyal mecrada gerekli olan kreatif veya prodüksiyonlar onaya sunulduktan sonra yüksek performans sergileyecek şekilde yayına alınır ve yayın ortası veya sonunda kreatif tıklanma raporları göz önünde bulundurularak dönüştürülür.

 
Logo ve Kurumsal Kimlik çalışmaları

Herşey bir logo ile başlar;kurumsal firma olma yolunda henüz atılacak çık adımınız varsa doğru pozisyon almak firma karakteristiğinizle özdeşleşen renkler ve semboller içeren doğru bir logo tasarımıyla mümkün olabilir.

Logonuz ve belirlemiş olduğunuz kurumsal renklerin diğer ürünlere uygulanması hedef kitlenizin zihninde yer tutmanız için fazlasıyla önem ifade etmektedir.